Naše služby

Strojírenská výroba

Zabýváme se komplexní strojírenskou výrobou. V rámci zakázky vám zajistíme vše od hutního materiálu přes opracování, svařování, kompletaci až po následnou expedici.

Výroba strojních dílů

V rámci vlastního strojového parku zajišťujeme výrobu strojních dílů, jako jsou hřídele, opracované svařence, pastorky, ozubená kola, vodící listy, skříně převodovek. Vyrobíme pro vás kompletní celky jako vstupní a výstupní dopravníky rovnacích linek, zařízení válcoven, hřebeny, bronzová pouzdra.

Dodávky a kompletace v rámci investičních celků

Naše zkušenosti a znalosti uplatníme při dodávkách do investičních celků. Jednotlivé části pro vás zkompletujeme a smontujeme.

Řízení jakosti

Kvalita je pro nás klíčovým prvkem ve všem, co děláme. S důrazem na preciznost, spolehlivost a technologický pokrok sledujeme každý krok našeho výrobního procesu. O naší snaze dosáhnout té nejvyšší úrovně kvality vypovídá skutečnost, že jsme držitelem certifikátu ISO 9001.

Koordinace a zprácování projektových, inženýrských a realizačních činností

Máme zkušenosti z výstavby a generálních oprav závodů plynulého odlévání oceli (Třinecké železárny, Nová Huť, Jäkl Karviná) a naše nabyté znalosti rádi uplatníme při řešení vašich požadavků.

Dodávky technologických uzlů a agregátů

Poradíme si s výrobou složitých technologických celků dle vašich požadavků. Máme zkušenosti s výrobou hřídelí s ozubenými koly, ložisky a těsnícími prvky do převodovek, ozubenými spojkami, kardanovými hřídelemi nebo teleskopickými vřeteny.

Dodávky speciálních strojů

Budeme vašim partnerem při vývoji a výrobě speciálních strojů a prototypů. Máme zkušenosti s výrobou nadrozměrných celků, jako je například rypadlové kolo důlních zařízení.

Běžné a generální opravy strojních zařízeních

Zabýváme se také opravami nadměrně opotřebených dílů a zařízení.

Kontaktujte nás

Ing. Vladimír Pergler
Jednatel

vladimir.pergler@kpstring.cz 
+420 603 544 611

Dílna:
Areál bývalého dolu Ludvík
Šmídova 1366/16,
Radvanice 716 00 Ostava

Ing. Pavel Pergler
Obchodní manažer

pavel.pergler@kpstring.cz
+420 730 828 697

Fakturační údaje:
KP STRING s.r.o.,
Fričova 146/2, Nová Ves
709 00 Ostrava
IČO: 25383540
DIČ: CZ25383540 CZ25383540

Přejít nahoru